Potop Aleksinčana u Kuršumliju

KMF ,,BELE CRKVE” – KMF ,,ALEKSINAC 2015”   17:5 (8:2)

U 12.kolu Treće futsal lige ISTOK, Aleksinčani su gostovali u Kuršumliju i proveli se kao bosi po trnju. Današnji datum biće upisan crnim slovima u istoriji kluba, jer je ovo bio najubedljivi poraz od nastanka KMF ,,ALEKSINAC 2015”. Ništa nije funkcionisalo u igri naših momaka.

Gledaoci su imali priliku da gledaju jednu lepu utakmicu sa puno lepih poteza i mnogo golova. Kuršumličani su bili mnogo bolji što pokazuje i rezultat. Prvo poluvreme je obilovalo duelima, preciznim dodavanjima i lepim akcijama koje su domaći krunisali golovima. Skoro svi golovi postignuti su posle očigledno lepo uvežbanih kombinacija koje gosti nisu mogli da spreče.

Drugo poluvremeno započelo je istim tempom. Već posle pet minuta u drugom poluvremenu domaći su vodili sa 12:2. Tada gosti počinju da igraju bez golmana što je stvorilo mogućnost za kontre Kuršumličana. Na kraju rukometni rezultat utakmice. Golove za Aleksinčane postigli su : Amir Zeka (2), Miloš Stanković, Bogdan Čudić i Martin Ristić.

U sledećem kolu u sportskoj hali u Aleksincu gostuje ekipa KMF ,,Miners” iz Majdanpeka.